Pracując z tą książką odpowiesz sobie na 3 najważniejsze w naszym życiu pytania:

DLACZEGO? CO? i JAK? 

Najpierw odpowiesz sobie na pytanie:
DLACZEGO?

DLACZEGO chcesz być niezależny? Jeśli w tej chwili pojawi się dreszcz na Twoich plecach i uśmiech na Twojej twarzy, bo poczujesz, że to jest właśnie to... to już nic nie powstrzyma Cię na drodze do celu.

Potem określisz:
CO?

CO dokładnie chcesz osiągnąć? Jaka kwota ma wpływać na Twoje konto? Wyznaczysz sobie wielki cel - cel, który jest Twój - nie Twoich rodziców, nauczycieli, czy znajomych.

I pozostaje ostatnie pytanie:
JAK?

W tym miejscu zaczniesz się uczyć. Krok po kroku pokażę Ci jak pozyskałam moje dochody pasywne i jakim cudem zrobiłam to tak szybko. Kiedy poznasz swoje JAK zostanie już tylko działanie. Tylko? Tak, tylko, bo z tym nie powinno być problemu, jeśli Twoje DLACZEGO jest wystarczająco mocne.

"365 DNI DO WOLNOŚCI" TO KSIĄŻKA DLA KAŻDEJ OSOBY, KTÓRA CHCE OSIĄGNĄĆ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ I CIESZYĆ SIĘ ŻYCIEM, O JAKIM ZAWSZE MARZYŁA!

 

 

„Książkę Magdy przeczytałam z zapartym tchem. Nie dlatego, że opowiada po prostu o wolności finansowej, ale krok po kroku mówi o tym, jak ją osiągnąć. Nie mówi, że droga do sukcesu jest usłana różami, tylko w sposób konkretny i biznesowy odziera Cię z przekonania, że wszystko w życiu przychodzi łatwo. Nie spotkałam jeszcze tak konkretnej i pełnej pasji strategii na realizowanie marzeń.”

DO KOŃCA MIESIĄCA TRWA DARMOWA WYSYŁKA

ZAMÓW KSIĄŻKĘ JUŻ TERAZ! 

 

365 DNI DO WOLNOŚCI


wersja papierowa

49,00 zł

(TYLKO TERAZ PRZESYŁKA GRATIS!
Brak wysyłki zagranicznej)

365 DNI DO WOLNOŚCI Magdaleny Chołuj
+ E-BOOK LISTA 40 ŹRÓDEŁ DOCHODÓW PASYWNYCH (do druku)

wersja papierowa + e-book

59,00 zł

(TYLKO TERAZ PRZESYŁKA GRATIS!
Brak wysyłki zagranicznej)

CO DA CI TA KSIĄŻKA?

sprawdzone pomysły, dzięki którym pozyskałam 6 źródeł dochodów pasywnych;

praktyczną wiedzę, o tym, jak zwiększać dochody, oszczędzać, ciąć koszty i inwestować;

konkretny plan drogi do niezależności finansowej, oparty na moich osobistych doświadczeniach;

inspirację - nie ważne, w jakiej sytuacji się znajdujesz - możesz wszystko zmienić.

CZEGO SIĘ Z NIEJ NAUCZYSZ?

jak wykorzystywać swoje porażki w drodze do sukcesu, czyli jak nieśmiałość i depresję przekształciłam w firmę z milionowym obrotem;

jak osiągnąć wolność finansową szybciej niż na emeryturze i jak to zrobiłam w wieku 25 lat;

jak przestać się sabotować i naprawić swoją relację z pieniędzmi;

jak zaprojektować swój wymarzony styl życia i odważnie go realizować.

W CAŁYM ŚWIECIE PIENIĄDZA SĄ TYLKO 4 GÓRY!

Bez względu na Twoje wcześniejsze doświadczenia możesz nauczyć się, jak wejść choćby na jedną z nich.

4 góry to inaczej 4 dziedziny:

1. Nieruchomości
2. Inwestycje
3. Firmy
4. Internet

Na szczyt każdej góry prowadzi mnóstwo ścieżek. Najpierw jednak wybierz, na którą górę chcesz wejść, a potem obierz właściwą ścieżkę.

Wszystkie dochody pasywne w powyższych 4 dziedzinach znajdziesz w mojej książce. Każdy z nich, dokładnie opisany czeka aż go wybierzesz i podążysz za nim aż do wolności finansowej.

To, że nie wiesz JAK od tej pory nie musi być już Twoją wymówką.

Zadbam również o Twoją motywację!

Kiedy spytałam moich Czytelników, co powinno się znaleźć w mojej książce, jedna kwestia powtarzała się najczęściej: „Kiedy znalazłaś czas żeby to wszystko ogarnąć? I jak znalazłaś odwagę na to wszystko? No właśnie, jak znaleźć motywacje do przejścia na swoje? Jak pokonać słabości? Jak uwierzyć, że dam ze wszystkim radę?

- Nie miałam wyboru - musiałam stać się niezależna. Miałam tyle problemów na głowie, że chciałam zdjąć z siebie chociaż jeden. Ludzi motywują do działania dwie rzeczy: ból i przyjemność. Większość z nas decyduje się na działanie dopiero wtedy, gdy ból, którego doświadczamy jest nie do zniesienia. I tak właśnie było ze mną. Kiedyś.

Gdy wszystko zaczęło zmieniać się na lepsze, przestałam działać, bo bolało, a zaczęłam działać, bo mam marzenia. Bardzo silne marzenia. Więc kiedy ktoś mnie pyta, jak znalazłam czas, to mam bardzo prostą odpowiedź. Jeśli istnieje realna, silna potrzeba zmiany, czas się zawsze znajdzie. Tak samo jak odwaga. Nie będzie mowy o słabościach i nie będzie wymówek, że nie dasz rady. Nie czekaj, aż zacznie boleć. Działaj, bo masz marzenia!

DARMOWA WYSYŁKA KOŃCZY SIĘ ZA:

 

"Książka zawiera wiele wskazówek i możliwości rozwoju dla wszystkich, którzy pragną sięgnąć po więcej. Ma honorowe miejsce na mojej półce.

Za profesjonalizm, prawdę i wyłożenie na stół całej strategii zdobycia wolności finansowej w 365 dni. Dlatego jeśli chciałbyś w życiu zrealizować wszystkie swoje marzenia, ta książka jest dla Ciebie!"


Marta Idczak
Trener Storytellingu

www.martaidczak.pl


"Takiej książki jak ta właśnie szukałam! Jestem poruszona tym co przeczytałam i głęboko wierzę, że inni Czytelnicy też będą… To książka nie tylko dla kobiet. Wszyscy powinni ją przeczytać.

Wiem, że wielu ludzi potrzebuje takiej wiedzy i takiej dawki inspiracji. Liczę, że już niedługo spotkamy się z Magdą w moim programie  i poznamy się osobiście."


Urszula Sobczak
Wszystkie Barwy Kobiecości

www.wszystkiebarwykobiecosci.pl

O autorce

Nazywam się Magdalena Chołuj. Jestem trenerką edukacji finansowej, blogerką, właścicielką firmy i podróżniczką. Dzięki zautomatyzowaniu kilku biznesów i licznym inwestycjom osiągnęłam wolność finansową już w wieku 25 lat. Kiedy nadszedł taki moment w moim życiu, że nie musiałam już wstawać, ani do pracy, ani do firmy zaczęłam się poważnie zastanawiać, co ja tak w ogóle chcę robić!

Po mniejszych i większych życiowych rozmyślaniach dotarło do mnie, że przecież mogę powiedzieć innym, jak to zrobiłam. Mogę zainspirować ludzi, którzy nie wierzą w to, że mogą żyć inaczej, na własnym warunkach… być niezależni! To jest właśnie moja misja!


Do napisania tej książki zainspirowały mnie wszystkie doświadczenia, jakie spotkały mnie na mojej drodze. Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. Tak właśnie było ze mną.

Odnalazłam swoje szczęście dopiero, gdy przyznałam, że każdy mój gorszy dzień to moja wina. Dziwnie brzmi, prawda? Ktoś stał się szczęśliwy, gdy wziął na siebie winę. Ale taka jest prawda.

Byłam ciągle poirytowana, bo zrzucałam winę na wszystko i wszystkich wokół mnie. Dlatego „Mój szef jest beznadziejny” zamieniłam na „To mój wybór, że mam szefa”. „Sytuacja w kraju jest zła” na „To ja wybieram, gdzie mieszkam”. „Trzeba się naharować” na „To moja wina, że nie umiem pracować mądrze”. „Życie nie jest lekkie” na „To ja decyduję, jakie jest moje życie”. Twoje uczucia nie są winą Twojego partnera, ani szefa. Te emocje są generowane przez Twoje własne myśli i przekonania.

Dobra wiadomość jest taka, że masz na nie wpływ. Żeby być osobą nieszczęśliwą musiałabym się sama do takiej postawy doprowadzić. A nie zamierzam tego robić, bo wybieram szczęście. Wybieram pozytywną odpowiedź na wszystko, co mnie spotyka. Ty też możesz.

Napisz do mnie!

Jeżeli masz jakieś pytanie dotyczące zakupu książki lub będziesz je mieć w trakcie jej czytania, napisz do mnie na: info@365dowolnosci.pl W miarę możliwości odpowiem na wszystkie wiadomości.

Jeśli nie chcesz dokonywać płatności poprzez Przelewy24 możesz również zrobić przelew na moje konto bankowe: 07 1240 6263 1111 0010 5648 0196 pamiętając o wpisaniu w tytule ADRESU, na który mam wysłać książkę.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.